Araç Servis Yönetimi

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ee bu ne işe yarar?

Kobiyim çatısında geliştirilen Kobiyim Oto Servis Çözümü İşletmenizde ki müşterilerinizi , yapılan işlemleri , verdiğiniz hizmetleri , bu hizmetleri kimlerin verdiğini kayıt altında tutabilir. Dilerseniz ücretleri belirleyip paket haline getirebilir. Kısacası sanal bir iş yönetim asistanı hizmeti size veriyoruz.

Müşterilerinize güler yüzle hizmet eden bir çırak olmasada işlerinizi güvenebileceğiniz ve müşterilerinize kendinizi özel hissettirecek bi çözüm ortağınız olacağından emin olabilirsiz.

image
image

Ben bunu niye kullanayım ki?

Kaybolan parçalara , kimin yaptığı bilinmeyen işlere , ne yapıldığı unutulan işlere , fiyat konusundaki anlaşmazlıklara unutkanlıklara son veriyoruz. Nasıl mı?

Müşterilerinizin kayıtlarını oluşturabilirsiniz bu sizin daha önceki yaptığınız işlerin ve garanti kapsamlarının karışması sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Hangi araçla hangi ustamız ilgilendi, 1 yıl önce o araca bakan usta acaba kimdi diye düşünüyorsanız artık merak etmeyin çünkü bunun kaydını Kobiyim Oto servis hizmeti sizin için saklıyoruz.

İşi yapıp bitirdiniz üzerinden zaman geçti ve dışarıdan aldığınız hizmetlerin bedelini ödeme zamanınız geldi. Kiminle hangi hizmeti ne kadara anlaştım diye düşünmeyin sisteme kayıt etmeniz durumunda bu ödemelerde yıllar yıllar geçmiş olsa bile hangi hizmeti kimden aldığınız ne kadara aldığınız kayıt altında güvendesiniz.

Kısacası servisinizde ki hizmetleri belirleyerek daha kurumsal ve daha özel hizmet vermeye Kobiyim Oto servis ile başlayabilirsiniz. En güzel güzel yanı ise bunların hepsi tek bir platformda.

Tamamda müşteriye artısı ne?

Kısacası servisinizde ki hizmetleri belirleyerek daha kurumsal ve daha özel hizmet vermeye Kobiyim Oto servis ile başlayabilirsiniz. En güzel güzel yanı ise bunların hepsi tek bir platformda.

Müşterilerinize kendilerini özel hissttirecek asistan hizmeti ile onlara unutmayı unutturacağız. Böylelikle eksikleri yüzünden ceza yeme olayını minimuma indiriyoruz.

Müşterileriniz zaman açısından müsait olamayabilir, yahut müşteri tarafından sürekli aranmak sizin için hoş olmayabilir işte bu noktada sistemdeki araç durumu güncellemeleri ile müşterilerinizin aracının durumundan haberdar olması sizinde telefonlarınızın müşterileriniz taradından sadece teşekkür için aranmasını sağlayacak hizmet Kobiyim Oto serviste.

image
image

Her şeyi anladıkta neden Kobiyim?

Bildiğiniz işi bilmediğiniz yöntemle sorgulamak bildiğiniz gibi bizim işimiz. Sektördeki firmaların ihtiyaçlarını analiz edip sorunlara çözüm bulmak konusundaki başarımızı yazılım çözümleri ile birleştiren bir şirketiz. Bu konuda da size en çok yardıma ihtiyacınız olan noktalarda çözüm fırsatları üretmeyi seven bir ekiple çalışmanın keyfi, bizce karşılıklı olarak işletmelerin faydasına. Sonuçta bir profesyonelseniz bir profesyonel ile çalışmak istersiz.

Bi de buna para mı ödeyeceğiz?

Bildiğiniz gibi mükemmel olmanın bir bedeli vardır. Bu konuda bizi en iyi siz hizmet verenlerin anlayacağını düşünüyoruz. Tabiki karşılıklı olarak iş dünyasında fayda ilişkisi yürütmek işletmeler için en önemli noktalardan biridir. Bu noktada size en doğru iş ortağı olacağımızı düşünüyoruz. Kaliteli bir çözüm hizmeti için Kobiyim çatısına şimdiden hoşgeldiniz.

image
image

Kaydol ve Hemen Kullanmaya Başla!

İletişim formumuzu doldurun ve istekleriniz doğrultusunda iletişime geçelim.

Kaydol

shape
shape
shape
shape